КП "Побут Сервіс" здійснює водопостачання населених пунктів громади, в селах Солобківці, Глушківці, Стріхівці та Проскурівка. Загальна протяжність всіх водопровідних мереж громади складає понал 46 км. Всі мешканці громади біля будинків яких прокладено трубопровід можуть підключитися до мережі та споживати воду з артезіанських свердловин.

Врізка та підключення до водопровідної мережі, складання договору про надання послуг з водопостачання, встановлення та пломбування лічильника, здійснюється виключно працівниками комунального підприємства або за їх присутності, самовільні підключення без попереднього погодження ЗАБОРОНЕНІ. При виявленні самовільного підключення з порушенням на абонента (споживача) буде накладено штраф, якщо штраф не буде своєвчасно сплачено, абонента відключать.

Алгоритм підключення до водопроводу:

1. Заява на підключення в КП "Побут Сервіс" (у довільній формі)

2. Абонент (Споживач) за свій рахунок купує все необхідне обладнання для врізки. (Перелік: - розгалуження сідлове для врізки на пайку/ -трубу Д-25/ -перехід з труби на вентель/ -вентель/ -фільтр до лічильника/ -лічильник).undefined3. Спеціаліст комунального підприємства виїзджає на об'єкт до Абонента (при необхідності виконує всі монтажні роботи, припаює сідло та трубу до мережі, монтує та пломбує лічильника).

4. Підписання договору на водопостачання та водовідведення між КП "Побут Сервіс" та Абонентом (оплата за врізку 400 грн.)

Для тих хто вже підключився, прохання вчасно сплачувати за постачання води.
Сплатити можна:

1) В Солобковецькій сільській раді за адресою: с. Солобківці вул. Грушевського, 2

2) За реквізитами:
КП "Побут Сервіс"
Р/Р UA813154050000026000052304429
Код ЄДРПОУ 40843919
При оплаті обов'язково вказати ПІП.

Вартість  постачання 1м3 води становить 12,5 грн.

Якщо у Вас виникли  запитання, звертайтеся за телефоном:

0974615365 Фомушин Іван В'ячеславович
0680136560 Міщанчук Роман Михайлович