У зв’язку з посиленням епідеміологічної ситуації в громаді та початком навчального року просимо батьків та дітей дотримуватись правил карантинних обмежень відповідної зони. З 7 вересня наша громада переходить до «помаранчевої» зони, просимо вас бути відповідальними та не наражати себе та інших на небезпеку.

Наша спільна відповідальність – зробити цей навчальний рік зрозумілим та безпечним для здоров’я учнів, батьків, учителів, директорів шкіл.

НАГАДУЄМО: при перших симптомах респіраторних захворювань обовязково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляціянайдієвіший спосіб убезпечити себе і оточуючих від інфікування. Бережіть своє здоровя та здоровя рідних і близьких вам людей. Ставтеся з розумінням до усіх заходів, що проводяться задля вашої безпеки.