Замінено насос артезіанської свердловини в с. Глушківці

Дата: 07.09.2020 16:38

В суботу 05 вересня працівники КП "Побут Сервіс" та працівників Глушковецького старостату здійснили заміну насоса артезіанської свердловини по вул. Перемоли в с. Глушківці та відновили водопостачання.

undefined

4 вересня до Солобковецької сільської надійшло звернення від місцевих жителів с. Глушківці, що у них немає води,  що припинилася подача води від артезіанської свердловини. Працівники комунального підприємства відразу виїхали на об'єкт для визначення причини припинення подачі води. Детально розібравшись прийняли рішення замінити насос атр. свердловини на новий, старий насос фізично зносився та проржавів. Наразі водопостачання вже відновлено.