Працівники комунального підприємства "Побут Сервіс" виконали демонтажні роботи старої металевої огорожі та монтаж нової складної бетонної огорожі навпроти головного фасаду Солобковецького сільського будинку культури по вул. Тарасівській в с. Солобківці.
undefined

Разом з огорожою працівники підприємства омолодили та ліквідували аварійні дерева, зачистили територію будинку культури від самонасаджених дерев та кущів. Сьогодні, вже невпізнати головний фасад Солобковецького СБК, гарно облагороджнена територія, охайний фасад, будівля увібрала в себе вигляд справжнього культурного Центру с. Солобківці та громади. Але це ще не всі виконані роботи, що заплановані, далі буде нове озеленення та облаштування вхідної частини.