Виконано ряд реставраційно-відновлювальних робіт пам'ятної стелли "Обеліска полеглих воїнів односельчан в часи Другої Світової війни"

Дата: 06.10.2020 15:36

Комунальне підприємство "Побут Сервіс" здійснило ряд реставраційно-відновлювальних робіт пам'ятної стелли "Обеліска полеглих воїнів односельчан в часи Другої Світової війни 1941-1945 рр." Виконали чистку Обеліска від грибка, поновили частину штукатурки, погрунтували та пофарбували в відповідний колір, також поновили написи з прізвищами полеглих воїнів односельчан.

Навесні територію Обеліска було огорожено на нову складну бетонну огорожу та омолоджено дерева. Також плануємо замінити бруківку біля самої пам'ятної стелли та тротуару біля дороги.