Щороку ТОВ «Енселко Агро» та Благодійний фонд «Разом з Кернел» інвестує значні кошти у покращення благоустрою, інфраструктури, підтримку освіти, культури, спорту Солобковецької об’єднаної територіальної громади.

Фото без опису

 

Так, у 2020 році бюджет соціального партнерства склав понад 400 000 грн. Крім цього, підприємство ТОВ «Енселко Агро» Кернел є найбільшим платником податків, щороку поповнюючи місцевий бюджет громади понад 5 мільйонів гривень. Завдяки цим надходженням громада в змозі утримувати заклади загальної середньої освіти, гімназію, заклади дошкільної освіти та сільські будинки культури. Також має змогу будувати водопроводи, ремонтувати дороги, встановлювати вуличне освітлення, встановлювати дитячі майданчики та інші важливі інфраструктурні  об’єкти.

 

Благоустрій та інфраструктура – це візитівка кожного населеного пункту. Тому і працювати над ним потрібно постійно. Значну підтримку надають компанії, які здійснюють обробіток земель на території нашої громади. Однією із таких є ТОВ «Енселко Агро» (КЕРНЕЛ). Завдяки  співпраці із компанією у населених пунктах громади будуються водогони, ремонтуються комунальні дороги, встановлюються сучасні зупинки,сучасні дитячі майданчики, огорожі парків, комунальних установ та кладовищах

 

Також щороку компанія КЕРНЕЛ своєю підтримкою долучається до проведення масових заходів в громаді, хоча нажаль через ситуацію з коронавірусом в поточному році масові заходи не проводилися.   Представника ТОВ «Енселко Агро» КЕРЕНЕЛ Ляховченка Руслана Миколайовича залучено до розроблення стратегії розвитку Солобковецької ОТГ на 2021-2027 роки з питань розвитку аграрної галузі та соціального партнерства.

Фото без опису

Керівництво Солобковецькоі ОТГ висловлє щиру подяку за ефективну та дієву співпрацю з ТОВ «Енселко Агро» (КЕРНЕЛ)!