Солобковецька сільська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів на посаду Солобковецького сільського голови

Дата: 07.10.2020 16:26

ЧЕРГОВІ ТА ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ВІДОІМСТЬ

про зареєстрованих кандидатів на посаду голови Солобковецької сільської ради

Солобковецькою сільською територіальною виборчою комісією,

включеного до виборчого списку

1. Медвецький Дмитро Дмитрович Самовисування, 09.12.1959 р.н., пенсіонер, проживає в селі Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області, громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний.

2. Когут Сергій Анатолійович Хмельницька обласна організація політичної партії «За  конкретні справи», 12.03.1969 року народження, Солобковецький сільський голова,  проживає в селі Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області,  громадянин України, освіта вища, безпартійний.

3. Чубатюк Олександр Михайлович Хмельницька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», 18.10.1972 року народження, фізична особа - підприємець   проживає в селі Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області,  громадянин України, освіта вища, безпартійний.

4. Кордон Борис Миколайович ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», 15.05.1963 року народження, тимчасово не працює, проживає в селі Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області, громадянин України, освіта вища, безпартійний.

5. Гуменюк Анатолій Іванович Хмельницька обласна партійна організації Всеукраїнського обєднання «Батьківщина», 11.09.1957 року народження, директор, ТОВ «Автотехкультсервіс», проживає в м.Хмельницький, громадянин України, освіта вища, член партії ВО «Батьківщина».