В селі Солобківці встановлено знаки вказівники напрямків вулиць. За підтримки соціальної угоди з "КОНТІНЕНТАЛ Фармерз груп" (бувша "Мрія") було замовлено металопластикові таблички з написами та закуплено металеві труби з кованими елементами, а вже вигоровленням самих знаків вказівників займався  спеціаліст КП "Побут Сервіс" - Роман МІЩАНЧУК

В Солобковецькій громаді робота над виготовленням та встановленням вказівників напрямків вулиць продовжується й надалі. За рахунок соціального партнерства з "КОНТІНЕНТАЛ Фармерз груп" вже розпочато виготовлення та встановлення дерев'яних дубових вказівників в с.Стріхівці.

Ініціатива, щодо встановлення знаків вказівників напрямків вулиць є одним із дуже важливих елементом благоустрою населених пунктів Солобковецької громади. Завдяки знакам з назвою вулиці, покращиться не тільки зовнішній вигляд сільських територій, але й значно зменшиться проміжок часу доїзду швидкої, пожежного автомобіля та поліції до місця призначення.