На території Слобідко Глушковецького клубу встановлено дитячий майданчик.

Дата: 26.10.2020 10:04

Нарешті здійснилась давня мрія Слобідко Глушковецьких дітей, за кошти Благодійного фонду "Разом з КЕРНЕЛ" було придбано дитячий майданчик вартістю понад 40 тис. грн. та встановлено на території Слобідко Глушковецького сільського клубу.

Монтажними роботами займався: староста Глушковець - Микола ГРИНЧАК, директор Глушковецького СБК - Юрій КОВРИШКІН, директор Слобідко Глушковецького  клубу - Микола ВАРГАТИЙ та працівник благоустрою Глушковецького старостинського округу - Володимир ПЕТРАШ

В Глушковецькому старостинському окрузі, за кошти благодійного фонду "Разом з Кернел", це вже другий встановлений дитячий майданчик в поточному році. На початку місяця було встановлено дитячий спортивно-ігровий майданчик на території Глушковецького СБК в с. Глушківці.

Робота над встановленням в громаді дитячих та спортивно-ігрових майданчиків продовжується!