Здійснено благоустрій "Обеліска загиблих воїнів односельчан в часи Другої Світової війни 1941-1945 років".

Дата: 30.10.2020 15:04

Завершино украдання бруківки на території "Обеліска загиблих воїнів односельчан в часи Другої Світової війни". Від тепер пям'ятна стелла обеліска має вигляд мемориального комплексу.

Осучаснення благоустрою, це відображення нашого з вами шанобливого ставлення до своїх героїв, Солобківчан, які загинули заради свободи рідного краю від фашистських загарбників часів Другої Світової війни 1941-1945 років. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславляємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану тим чиє життя забрала війна.

Будівельні роботи виконували: Микола ВАЛЬКОВ (на добровільних засадах), працівники КП "Побут Сервіс" та штатні працівники Солобковецької сільської ради.