3 листопада під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Ткачука відбулося онлайн засідання комісії щодо проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок ДФРР у 2021 році.

Як повідомив Сергій Ткачук, у зв’язку із зменшенням обсягу фінансування Фонду у 2020 році, 17 квітня 2020 року було виключено ряд проектів з переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році, з умовою, що дані проекти залишатимуться перехідними на наступні роки.

Відтак, на засіданні членам комісії було запропоновано затвердити наступні перехідні проекти на 2021 рік:

– “Новоушицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «гімназія» по вул.Подільській, 27 в смт Нова Ушиця – капітальний ремонт будівлі гуртожитку”, з обсягом фінансування за рахунок коштів ДФРР 4930,716 тис грн;

– “Солобковецька загальноосвітня школа  по вул.Грушевського, 27/1 в с.Солобківці, Ярмолинецького району – реконструкція будівлі під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Солобковецької сільської ради”, з обсягом фінансування за рахунок коштів ДФРР 6919,528 тис грн;

– “Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» по вул. Соборності, 9 в м Славута – реконструкція корпусу №1” – 30000,0 тис грн;

– “Очисні споруди каналізації потужністю 500 куб.м./добу в смт Віньківці, Віньковецького району – будівництво” – 22299,699 тис грн;

– “Міський стадіон ім.Г.А.Тонкочеєва по пр.Грушевського, 29 м. Кам’янець – Подільський – капітальний ремонт” – 5109,569 тис грн;

– “Хмельницька обласна дитяча лікарня  по вул.Кам’янецька, 94 в м.Хмельницькому – будівництво лікувально-діагностичного корпусу” – 35000,0 тис грн, з умовою відпрацювання Департаментом охорони здоров’я ОДА питання щодо визначення обсягу будівельних робіт без урахування обладнання.