Вшанування пам’яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2020 14:19

Голодомор в Україні – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу.

27  листопада 2020 року в Солобковецькій громаді пройшли поминальні заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв  Голодомору 1932-1933 років.

Біля пам’ятного знака  жертвам Голодомору 1933-1932 років  запалали поминальні свічки. Представники влади прийшли схилити голови  в глибокій жалобі  за нашими односельцями, а також за всіма тими, які загинули голодною смертю, аби зберегти  пам’ять про них заради миру та злагоди в соборній і незалежній Україні.