Сільський голова Солобковецької сільської ради Сергій КОГУТ призначив нового директора комунального підприємства "Побут Сервіс". Ним став місцевий житель с. Солобківці - Олексій Леонідович ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

Олексій ОЛЬШЕВСЬКИЙ - народився 4 січня 1992 року в с. Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області. В 2009 року закінчив Солобковецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. А в 2014 році закінчив Хмельницький національний університит (ХНУ) зі спеціальністю "Облік та аудик" ступінь бакалавр. З 2013 року по 2020 рік працював на заводі TB Fruit (Яблуневий Дар) в с. Солобківці, на якому діяльність розпочиналася з водія навантажувача, оператора лінії готової продукції, а останні три роки і керівника зміни. В 2020 році призначений директором КП "Побут Сервіс" Солобковецької сільської ради.