Віолету Лабазюк обрано головою Хмельницької обласної ради

Дата: 08.12.2020 09:00

Під час першого засідання першої сесії депутати обласної ради головою обласної ради шляхом таємного голосування обрали депутата Віолету Лабазюк від партії «За майбутнє». За неї віддали свої голоси 33 обранці.

Віолетта Лабазюк - нова глава Хмельницької обласної ради - що відомо

На посаду голови ради, окрім Віолети Лабазюк, також претендувала депутат від партії «Слуга народу» Оксана Бочкарьова, за яку проголосували 27 депутатів.

Висування кандидатур на посаду голови обласної ради та обрання голови ради відбулося за процедурами, встановленими статтями 60 та 81 Регламенту обласної ради.

Віолета Лабазюк подякувала депутатам за довіру і наголосила, що обласна рада восьмого скликання незалежно від партійної приналежності працюватиме на розвиток Хмельниччини та всієї України.

Новообраний голова обласної ради склала присягу посадової особи органів місцевого самоврядування. Це відбулося в присутності новообраного складу Хмельницької обласної ради восьмого скликання.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: https://km-oblrada.gov.ua/violetu-labazyuk-obrano-golovoyu-khmel/