Солобковецька громада

Хмельницька область, Хмельницький район

В трьох закладах освіти Солобковецької громади здійснено просочення дерев'яних конструкцій даху протипожежними засобами

Дата: 28.12.2020 11:54
Кількість переглядів: 481

В даний час найбільш поширеним будівельним матеріалом традиційно залишаються деревина і вироби з неї. Однак поряд з достоїнствами, що вигідно відрізняють її від інших будівельних матеріалів, деревина володіє і недоліками, головними з яких є легкозаймистість і горючість.

У зв’язку з цим, важливого значення набуває проблема вогнезахисту деревини різними способами. Найбільш ефективними з яких є обробка вогнезахисними покриттям і просочення спеціальним вогнезахистним складом.


Спосіб вогнезахисту полягає в нанесенні на поверхню матеріалу, що захищає (покриття, ефективність якого визначається фізико-хімічними властивостями і адгезію до даної поверхні. При місцевому впливі короткочасного джерела запалювання вогнезахисні покриття ускладнюють горіння дерев’яних конструкцій, полегшують гасіння пожежі, а в ряді випадків виключають можливість його виникнення . Вогнезахист способом просочення полягає у введенні в матеріал спеціальних речовин – антипіренів. Цей спосіб забезпечує захисту дерев’яних конструкцій від загоряння при локальному вогневого впливу в умовах виникнення пожежі. В даному випадку спостерігається тільки обвуглювання матеріалу, яке обмежується площею впливу полум’я.

Вогнезахист дерев'яних конструкцій виконано в Солобковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст., в Стріховецькому ЗЗСО І-ІІ ст. та в Глушковецькій гімназії І-ІІ ст., терміном на три роки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано