З метою підтримки культурних ініціатив об’єднаних територіальних громад, розвитку аматорської народної художньої творчості, відродження та популяризації народних традицій, формування культурного простору з березня по грудень 2020 року Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було проведено фестиваль-конкурс народної творчості «ГРОМАДА-ФЕСТ». Через карантинні обмеження строки та умови конкурсу дещо змінилися та перейшли в онлайн-формат.

Заклади культури Солобковецької громади також взяли участь у першому етапі конкурсу, адже  нам є що показати, про що розповідати та чим гордитися.
Відповідно до умов, на розгляд обласного журі було представлено відеопрезентацію, яка демонструє культурні надбання громади.
Вітаємо культурний простір Солобковецької  громади із почесним ІІІ місцем.