Увага! Попередження про сильні морози!

Дата: 15.01.2021 12:00

Відділ будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства сільської ради інформує,що за прогнозом  Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення арктичної повітряної маси на територію області, прогнозується значне зниження температури повітря у громаді:

15.01 - вдень часом сніг, температура від -11 морозу до - 13;

16.01 –   невеликий, місцями помірний сніг, хуртовини. Температура вночі -13, -18 морозу, вдень -7, -11 морозу;

17.01 –   місцями невеликий сніг. Температура вночі 15-20 морозу, вдень 13-18 морозу.

За попередніми даними:18.01-19.01 –  істотних опадів не прогнозується. Утримається холодна морозна погода.

Презентація «Обережно! Сильні морози»

Значне зниження температурного режиму, після тривалого теплого періоду, при незначній висоті снігового покриву (очікується невеликий та помірний сніг),  може негативно вплинути на перезимівлю озимих культур та молодих дерев, а також призвести до порушення роботи комунальних служб, створить певні незручності для населення.