В рамках впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню згідно з наказом Мінсоцполітики від 14.06.2018 року №890  «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населенню та захисту прав дітей» в Солобковецькій сільській територіальній громаді розпочав роботу відділ соціальної політики.

Працівники відділу соціальної політики Солобковецької сільської територіальної громади:

• Начальник відділу – Кільмар Ірина Михайлівна
  • Головний спеціаліст відділу – Ковальчук Тетяна Миколаївна

Відділ соціальної політики надає такі види послуг:

• прийом документів для оформлення допомоги сім'ям з дітьми
  • прийом документів щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива
  • прийом документів щодо надання пільг
  • прийом документів щодо надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та  дітям з інвалідністю

Графік прийому громадян

• вівторок     з  09-00 год. до 16-00 год.
  • четвер        з  09-00 год. до 16-00 год.
  • обідня перерва з 12-00 год. до 13-00 год.

В подальшому спектр надання соціальних послуг буде розширюватися.