В Солобковецькій територіальній громаді вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших країн.

Дата: 16.02.2021 16:42

В історію назавжди ввійде безсмертний подвиг та героїзм тисяч українців, проявлений під час виконання свого військового обов’язку.

У цю пам’ятну дату в Солобковецькій територіальній громаді пройшли заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

160 тисяч українців були на цій війні, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а близько 3 тисяч наших земляків – не повернулися до своїх рідних домівок. Серед них – і наші земляки.

Щорічно у Солобковецькій громаді ми покладаємо квіти до могил, воїнів, які загинули у тій страшній війні.