ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ТГ

Дата: 17.02.2021 08:17

16 лютого делегація Солобковецької територіальної громади у складі сільського голови, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, спеціаліста відділу та директорів ЗЗСО відвідали сусідню Дунаєвецьку громаду.

Метою візиту було ознайомлення з системою надання освітніх послуг у громаді, впровадження системи ХАССП в закладах освіти (на прикладі Дунаєвецької ЗОШ №4 та ЗДО №1 «Ромашка»), створення системи психолого-педагогічних послуг для дітей з особливими освітніми потребами (робота Інклюзивно-ресурсного центру) та забезпечення професійного розвитку педагогічних кадрів (робота Центру професійного розвитку педагогічних працівників).

Під час зустрічі обговорено можливість співпраці Солобковецької громади з Інклюзивно-ресурсним центром та Центром професійного розвитку педагогічних працівників.

Щиро дякуємо Веліні Владиславівні та освітянам Дунаєвецької громади за гарний прийом та прекрасну розповідь про  кращі освітянські практики Дунаєвчан.