ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДЕННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Дата: 11.03.2021 10:27

В Україні триває земельна реформа, тому в рамках реалізації проекту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» Ярмолинецьке бюро правової допомоги з метою покращення правової обізнаності громадян власників земель та землекористувачів інформує про особливості укладення та внесення змін до договору оренди землі.

За додатковою інформацією можна звернутися до відділу “Ярмолинецьке бюро правової допомоги” Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги” або до єдиного номера контакт-центру системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).