Працівники КП «Побут сервіс» здійснили роботи над благоустроєм в селах Глушківці та Слобідка Глушковецька

Дата: 09.03.2021 19:19

Благоустрій - візитна картка кожного населеного пункту! З настанням весни працівники КП «Побут сервіс» спільно зі старостами  продовжують прибирати території сіл нашої громади. Сьогодні вони працювали в селах: Глушківці біля сільського будинку культури та прилеглих вулиць та Слобідка Глушковецька, розчищали територію від зарослів, сміття та сухостою.

Не забувайте, що лише спільними зусиллями ми будемо жити в селах, де гарні та затишні будинки, чисті вулиці та узбіччя, доглянуті пам’ятники та квітучі сади, впорядковані зелені зони.

May be an image of 1 особа, стоїть, дерево та просто небаMay be an image of одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та просто неба