12 березня ярмолинецькі вогнеборці провели профілактичну роботу з населенням с. Глушківці щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Рятувальники нагадали основні правила, а саме: правила експлуатації електроприладів, основні вимоги безпеки при використанні газового обладнання також нагадали батькам про те, аби ті не залишали малечу вдома без нагляду, ховали якомога далі від допитливих оченят сірники й запальнички та власним прикладом привчали до безпечної поведінки

Для забезпечення покращення знань населення представники Служби порятунку вручили тематичні інформаційні пам’ятки з детальними рекомендаціями щодо дій, коли пожежі не вдалось уникнути, та нагадали номери телефонів екстрених служб.

Ярмолинецький районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області