Прокурорами Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури в суді доведено вину 56-річного жителя Тернопільщини, який обвинувачувався у повторному відкритому викраденні чужого майна (грабіж), вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Люстрований прокурор з Хмельниччини виграв суд. Держава має виплатити йому  1,5 млн грн - Главком

 

Досудовим розслідуванням та вході судового розгляду встановлено, що зранку 19 червня 2020 року, житель Тернопільщини разом із своїм спільником, шляхом вільного доступу зайшли до торгівельного приміщення, яке розташоване на території Ярмолинецького КООП «Ринок».

 

Перебуваючи у вказаному приміщенні, засуджений, скориставшись відсутністю власника та сторонніх осіб, із кишені джинсової куртки потерпілого викрав шкіряний гаманець, у якому знаходилися грошові кошти в сумі 50 000 гривень.

 

Враховуючи те, що крадіжку помітила дружина власника кіоску й почала з криками бігти до грабіжників, обвинувачений віддав гаманець спільнику, який після передачі грошових коштів зник з місця пригоди, а обвинувачений був затриманий потерпілим.

Внаслідок протиправних дій вказаних осіб потерпілому спричинено матеріальної шкоди на суму 50 000 гривень, які в ході досудового розслідування добровільно відшкодовано родичами засудженого. 

 

Таким чином, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість особи у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб).

 

За результатами судового розгляду Ярмолинецьким районним судом постановлено обвинувальний вирок, згідно якого обвинуваченому призначено реальну міру покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

 

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                                     В.Гуменна