27 БЕРЕЗНЯ 1944 РОКУ - ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ СОЛОБКОВЕЦЬ ВІД НІМЕЦЬКО - ФАШИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ.

77 років тому, 27 березня 1944 року, Солобківці було звільнено від німецько – фашистських окупантів.

Під час звільнення Солобковець загинуло 114 воїнів – визволителів. Біля Солобковецького закладу загальної середньої освіти знаходиться братська могила, де спочиває 190 радянських бійців. Там покояться останки солдатів, які звільняли містечко та села Солобковецького району. Серед загиблих є четверо партизанів, які загинули під час бою з карателями в 1943 році.

Сьогодні, у ці особливі для громади дні, біля пам’ятних знаків на честь воїнів визволителів відбулося покладання квітів за участю керівництва громади.

Усі присутні в хвилині мовчання схилили голови на знак вшанування пам’яті полеглих воїнів, розстріляних та замучених військовополонених, невинно вбитих мирних жителів, що віддали своє життя за наше майбутнє.

Ми зобов’язані не забувати про ті страшні воєнні роки, з великою повагою ставитись до наших ветеранів, берегти пам’ять про загиблих.

Історичні данні взяті з facebook сторінки «Літопис Солобковець»