У режимі онлайн відбулася атестація педагогічних працівників закладів освіти Солобковецької територіальної громади.

Дата: 01.04.2021 15:48

31 березня у Солобковецькій громаді відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня в режимі онлайн із використанням середовища Zoom.

Атестація педагогічних працівників відбувалася з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

На засіданні атестаційної комісії ІІ рівня про свою педагогічну діяльність звітували 8 педагогічних працівників та 2 керівники закладів загальної середньої освіти.

З них :

- на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» атестовано 7 осіб;

- на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «Старший учитель» атестовано 1 педагог;

- на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «Учитель-методист» атестовано 1 педагог;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії» двом педагогам;

- атестовано на відповідність займаній посаді 2 керівники.

Вітаємо педагогічних працівників громади з успішним проходженням атестації 2021 року та бажаємо творчих злетів у майбутньому!