ПРОТОКОЛ № 5 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 05 квітня 2021 року

Фото без опису

ГОЛОВУВАВ: Когут С. А. – Солобковецький сільський голова, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Солобковецької сільської територіальної громади.

ПРИСУТНІ: члени комісії за списком, з 16 членів комісії, присутні 9.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про виконання Рішення №7 позачергового засідання обласної комісії  ТЕБ та НС у Хмельницькій від 05 квітня 2021 року.
 2. Про заходи із запобігання поширенню на території Солобковецької територіальної громади гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусном SARS-CoV-2.

 

Інформують:

Сергій Когут - Солобковецький сільський, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

Ярослав Степанюк – головний спеціаліст відділу будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ради, секретар комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наталія Данильчук  – Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької сільської ради.

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 1. Заборонити на території громади:

 

  1. Проведення відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе, тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс.
  2. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
  3. Проведення відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного і побутового обслуговування населення, крім:
 • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 % яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання.
 • Торгівельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень.
 • Проведення діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних засобів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом.
 • Виконання робіт із збирання та заготівлі відходів.
  1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування Солобковецької сільської ради, офіційних спортивних заходів включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходи з оцінювання якості освіти.
  2. Приймання відвідувачів на ринку, крім продовольчих.
  3. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, здобувачів освіти 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання освіти:
 • В Стріховецькому ЗЗСО І-ІІ ст.. та Глушковецькій гімназії І-ІІ ст., в період з 07.04.2021 по 18.04.2021 запровадити навчання з виконанням дистанційної форми навчання здобувачів освіти 5-ий – 9-ий класи, здобувачі освіти 1-ий – 4-ий класи організувати навчання з посиленням дезінфекційного режиму та протиепідемічних заходів, для технічних працівників запровадити гнучкий графік роботи.
 • В Солобковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст.. в період з 07.04.2021 по 18.04.2021 запровадити навчання з виконанням дистанційної форми навчання здобувачів освіти 5-ий – 11-ий класи, запровадити навчання з виконанням дистанційної форми навчання здобувачів освіти 3-го класу (в зв’язку з випадком захворювання дитини),  1-ий, 2-ий та 4-ий класи організувати навчання з посиленням дезінфекційного режиму та протиепідемічних заходів, для технічних працівників запровадити гнучкий графік роботи.
 • В Солобковецькій дитячій школі мистецтв в період з 07.04.2021 по 18.04.2021 запровадити навчання з виконанням дистанційної форми навчання.
 • В закладах дошкільної освіти посилити дезінфекційний режим та протиепідемічні заходи.

Термін: до 12.04.2021 року.

 

  1. Здійснення регулярних перевезень автомобільним транспортом в межах громади, крім транзитних перевезень та перевезень:
 • Легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років;
 • Службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше як за два дні органи Національної поліції;
 • Пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено  не більше як за 48 годин до дня поїздки.

 

  1. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
 • Надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
 • Надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
 • Надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пультонологічними захворюваннями;
 • Надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
 • Надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третину (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
 • Проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
  1. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін: до 18.04.2021 року

 

 1. Відділу соціальної політики Солобковецької сільської ради з 07.04.2021 року заборонити відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ та закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/ перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями.

Термін: до 18.04.2021 року

 

 1. Проведення релігійними організаціями богослужінь в приміщеннях:
  1. Керуючому справами Солобковецької сільської ради Лису А.М. до 07.04.2021 року провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій в громаді щодо проведення служб та служінь у дистанційний режим.

Термін: до 18.04.2021 року

 

 

 1.  Приймання відвідувачів у всіх закладах культури громади і проведення культурних-масових заходів.

Термін: до 18.04.2021 року

 

 1. Посилити контроль за виконанням та дотриманням протиепідемічних карантинних обмежень в місцях масового скупчення людей, в парках, скверах, дитячих майданчиках, в закладах продовольчих магазинах, ринках, тощо.

 

Термін: на період карантину.

 

 

Голова комісії                                                               Сергій КОГУТ

Секретар комісії                                                      Ярослав СТЕПАНЮК