Учень Солобковецького закладу загальної середньої освіти став призером обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка»

Дата: 14.04.2021 22:22

Карасійчук Назарій, учень Солобковецького закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. Солобковецької  сільської територіальної громади став призером обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка» закладів загальної середньої та позашкільної освіти  (дистанційний формат)  диплом ІІІ ступеня у молодшій віковій категорії. Від територіальної громади брали участь у відбірковому етапі взяли 7 учнів зі Стріховецького ЗЗСО І-ІІ ст, 3 учнів з Глушковецької гімназії та 2 з Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Також у 2-му обласному етапі брала участь ще учениця з Стріховецького ЗЗСО Сало Олена.