День цивільного захисту в Солобковецькому ЗЗСО

Дата: 23.04.2021 14:47

22 квітня, у Солобковецькому ЗЗСО відбувся День цивільного захисту. Основна мета заходів цього дня –  вироблення в учнів умінь, навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій; практична перевірка вміння та навичок учнів користуватися засобами індивідуального  захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання,  надавати першу домедичну допомогу.

У школі проведено навчальну евакуацію та змагання між командами учнів початкових класів ,,Школа виживання''.

Відбулася зустріч з працівниками оперативно-рятувальної служби Ярмолинецького району.

???????