Заголовок зроби так - Урочистості "Пам'ятаємо -  Перемагаємо" з нагоди  відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у Солобковецькій громаді.

З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих, а також утвердження патріотизму та національної гідності 8 травня в Солобковецькій громаді були проведені заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до  обеліску та братської могили воїнів визволителів.

Урочиста хода з покладанням вінків та квітів до пам’ятників загиблим воїнам відбулися у всіх селах громади.
День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячені пам’яті людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню.