Дата: 18.05.2021 07:52

Комунальники розпочали роботи з переоснащення свердловини Грушевського в с. Солобківці. Відключення планове, компанія ТОВ ГАЛ-АВТОМАТИКА м. Львів, здійснить заміну насосного обладнання на автоматизовану систему подачі питної води під високим тиском. Тому буде відключено водопостачання по вул: Героїв Крут, Грушевського, Молодіжна, Пушкіна, Корольова, Ів. Франка, Польова, Стуса, частини вул. Шухевича та пров. Пушкіна, з 8:00 по 20:00 год.

undefined

Комунальники роблять все для того щоб покращити якість питної води. Вибачте за незручності! Дякуємо за розуміння!