Рішенням Ярмолинецького  районного суду від 21.04.2021  задоволено позовну заяву Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області до фізичної особи,  про витребування у останньої земельної ділянки загальною площею 2 га, розташованої за межами населених пунктів с. Вербка Ярмолинецької селищної територіальної громади Хмельницького  району для ведення особистого селянського господарства,  вартістю 144 тис. грн., отриманої незаконно   із земель державної власності в порушення вимог Земельного Кодексу України внаслідок повторного використання права на приватизацію земельних ділянок за даним видом користування.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької  окружної прокуратури                                               І.Ананьєва