Відділ освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької громади організовує другий молодіжний фестиваль "PUZZLE FEST" до Дня молоді та Дня Конституції в с.Солобківці Хмельницької області на центральному стадіоні села!

27 червня о 15:00 відбудеться відкриття фестивалю разом з нереально крутим ведучим з «Ліги Сміху» Вікторем Перунським

Запрошуємо молодь відвідати та взяти участь у локаціях молодіжного фестивалю "PUZZLE FEST". Гарний настрій та багато позитивних емоцій гарантуємо!!!

На фестивалі буде все:
- Міні-футбольний турнір Кубок фестивалю "PUZZLE FEST" (територія Солобковецького НРЦ)
- Цікаві майстер-класи (територія центрального стадіону)
- Батути, атракціони та сувеніри (територія центрального стадіону)
- Круті фотозони "PUZZLE FEST" (територія центрального стадіону)
- Пікнік та барбекю від ресторану «Кам’яний сад» та кафе-бару Berlin (територія центрального стадіону)
- Співуча хвиля фестивалю (територія центрального стадіону)
- Битва холі – хлопці проти дівчат (для битви з собою мати змінний одяг / територія центрального стадіону)
- Кіно просто неба (територія Солобковецького ЗЗСО)
- Запальна молодіжна вечірка (від Oleg Bryla кафе-бар Berlin / територія центрального стадіону)

Фестиваль буде поділено на Пазл-зони:
1. Спортивні локації