Оздоровлення дітей Солобковецької ТГ

Дата: 02.07.2021 13:07

З метою належного проведення оздоровчої кампанії Солобковецькою сільською радою здійснюються відповідні заходи, націлені на практичну реалізацію права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок. Враховуючи непросту ситуацію в країні, першочерговим завданням залишається максимальне охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Спеціалістами відділу освіти, культури, молоді та спорту сформовано базу даних дітей  щодо надання путівок до закладів оздоровлення та відпочинку.

В червні місяці 8 дітей громади були направлені на оздоровлення та відпочинок до ПОЗВ «Кабельник» ТОВ «Лада-Каміс» (Одеська область, Татарбунарский район, с. Приморське) з 17 червня до 01 липня 2021 року. Діти відпочивали безкоштовно за рахунок бюджету Солобковецької сільської ради.