У селі Стріхівці відбулось свято села.

Дата: 13.07.2021 17:07

12 липня мальовниче село Стріхівці святкуволо день села. Цьогоріч це ювілейна дата, а сама 530 років від першої історичної згадки про село.

Зі святом стріхівчан привітав сільський голова Сергій Когут, який вручив заслужені грамоти жителям с. Стріхівці, а саме: старості села Олександру

Погорілому, директору Стріховецького СБК Волоху Олександру та працівник КП «Побут сервіс» Лопуху Віктору. Також голова громади передав подарунковий сертифікат на пральну машинку для дитячого садочка «Ялинка» с. Стріхівці.

Свято продовжив святковий концерт,  на якому староста села Погорілий Олександр привітав мешканців зі святом та нагородив грамотами, подяками і подарунками: найстарішого та найменшого жителя, наймолодше подружжя, сімейну пару яка найдовше прожила разом, іменинників дня та  інших.

Всі глядачі мали змогу насолодитися чудовим концертом та взяти участь у святковій лотереї.

Багато дитячого сміху було на батутах. Свято завершилось святковою дискотекою.