22 липня народний депутат України Ватрас Володимир Антонович  відвідав  Солобковецьку громаду з робочим візитом. Було організовано робочу зустріч з керівництвом громади, а саме з сільським головою Когутом Сергієм Анатолійовичем.

На зустрічі було обговорено гостре питання ремонту місцевих доріг, створення Центру безпеки громадян, допомоги у розвитку та фінансуванні ЦНАПу, який планується розмістити у Солобковецькій сільській раді.

Особливу увагу було приділено питанням щодо ситуації повязаної із пандемією, а саме:  захворюванням на коронавірус COVID - 19 та етапами проведення вакцинації мешканців громади.

Також, народний депутат відвідав будівельний майданчик, на якому проводяться роботи по реконструкції будівлі старої школи під «Центр позашкільної освіти».