Робочий візит народного депутата України Володимира Ватраса
22 липня народний депутат України Ватрас Володимир Антонович відвідав Солобковецьку громаду з робочим візитом. Було організовано робочу зустріч з керівництвом громади, а саме з сільським головою Когутом Сергієм Анатолійовичем.
Особливуувагубулоприділенопитаннямщодоситуаціїпов’язаноїіз пандемією, а саме: захворюваннямнакоронавірусCOVID - 19 таетапамипроведеннявакцинаціїмешканцівгромади.
Також, народний депутат відвідав будівельний майданчик, на якому проводяться роботи по реконструкції будівлі старої школи під «Центр позашкільної освіти».