БЕРЕЖІТЬ ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ!

Дата: 27.07.2021 10:47

Наразі в Солобковецькій громаді проводиться жнивна кампанія. Для того, щоб цей період минув без надзвичайних ситуацій фахівці ДСНС підготували декілька важливих правил, яких потрібно дотримуватися неухильно.

У період збирання врожаю категорично забороняється:
– палити біля хлібних масивів;
– розкладати багаття на полях та поблизу них;
– спалювати стерню, післяжнивні залишки;
– допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів.

Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

Зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Подбайте про наявність вогнегасників в зернозбиральній техніці!