Однією із переліку адміністративних послуг, які надаються Міграційною службою області є оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Такий  біометричний документ виготовляється незалежно від місця реєстрації, тому подати заяву на його оформлення можна у будь-якому територіальному підрозділі служби, у відповідних центрах надання адміністративних послуг області або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Фото без опису

Ярмолинецький районний сектор інформує громадян, що для оформлення нового паспортного документа особі необхідно подати:

  • заяву-анкету (друкується працівником, який приймає документи);

  • паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);

  • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру);

  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;

  • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування;

Вартість  оформлення закордонного паспорта становить:

  • 694 грн - протягом 20 робочих днів;

  • 1046 грн - протягом 7 робочих днів або  ж протягом 3 робочих днів (у випадках визначених законодавством).

Звертаємо увагу, що подати заяву на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у Ярмолинецькому РС УДМС області, який знаходиться за адресою: площа 600-річчя Ярмолинець, буд.7А, контактний телефон: (03853) 2-13-61. Графік роботи підрозділу з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Для зручності отримання цієї послуги рекомендуємо скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для оформлення біометричного документа.

У разі виникнення питань, які входять до компетенції служби мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.