ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВЧАСНУ СПЛАТУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Дата: 26.08.2021 10:15

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Солобковецької сільської  територіальної громади!

Солобковецька сільська рада повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку – звертатися:

Мешканцям- с.Солобківці в Солобковецьку сільську раду.

Мешканцям- с.Глушківці, с.Сл.Глушковецька в Глушковецький старостат.

Мешканцям- с.Стріхівці в Стріховецький старостат.

Мешканцям-с.Тарасівка в Тарасівський старостат.

Мешканцям- с.Проскурівка, с.Корначівка, с.Майдан-Морозівський в Проскурівский старостат.