Для підготовки та організованого початку нового навчального року розроблено заходи, які затверджено наказом управління освіти і науки.

26 серпня комісія у  складі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької сільської ради Данильчук Н. В. , головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької сільської ради Дудняк Л. В. , провідного інспектора відділу запобігання надзвичайними ситуаціями Хмельницького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Попчук В. С.,  головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ярмолинецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  Пугач С. В., провідного фахівця відділу безпечності харчових продуктів і ветиринарної медицини Ярмолинецького управління Головного управління Держпоживслужби в Хмельницькій області Івахненко Н. М.

Комісія працювала у 7 закладах освіти. Під час перевірки особлива увага членів комісії була  зосереджена на ході проведення ремонтних робіт, обладнанні навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів, теплопунктів), покрівель, облаштуванні територій, виконанні заходів з протипожежної безпеки, забезпеченню закладів освіти засобами для здійснення протиепідемічних заходів, дотриманню вимог з охорони праці.