День села Проскурівка

Дата: 30.08.2021 15:37

У суботу, 28 серпня 2021 року, велика родина жителів села Проскурівка відзначала День села.

О 16.00 годині розпочався святковий концерт творчих колективів  та окремих виконавців Проскурівського СБК. Щирі слова привітань з Днем села лунали цього дня від Солобковецького сільського голови Сергія Когута, який вручив подарунок для жителів села.  Також  п односельчан привітав староста села Юрій Гуменний. На свято завітали Басистюк Віктор Тимофійович, який вручив подарунки жителям та привітав їх з нагоди свята.

Завершилось святкування танцювальним вечером.
    З впевненістю можемо підсумувати, що свято вдалося на славу. Та це й не дивно: такі заходи об'єднують жителів, наповнюють серця гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які тут живуть.
   Тож щиро бажаємо всім жителям славного села Проскурівка міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання величному роду нашому!