Відбувся освітній форум «Розвиток освіти в умовах децентралізаціі?»

Дата: 30.08.2021 15:53

27 серпня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся обласниий освітніий форум «Розвиток освіти в умовах децентралізаціі».

Учасниками форуму були голови територіальних громад, керівники місцевих органів управління освітою, голови місцевих профспілкових організаціий, керівники закладів вищоії, фаховоії передвищоії та професіийної (професіийно-технічноії) освіти, закладів обласного підпорядкування, опорних закладів загальноії середньоії освіти та інклюзивно-ресурсних центрів.

Участь у заході також взяли представники Солобковецької громади, а саме: сільський голова Сергій Когут, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук, директор Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступені Наталія Ткачук.