Свято першого дзвоника у закладах освіти Солобковецької територіальної громади

Дата: 01.09.2021 14:35

Цьогорічний День знань у закладах освіти Солобковецької громади пройшов творчо, дружно, весело та креативно.

Галаслива та життєрадісна шкільна родина  розпочала новий навчальний рік. Свято першого дзвоника відбулось в усіх закладах освіти громади.

Безперечно, найбільш неповторним і відчутним свято першого дзвоника є для першокласників, адже вони переступили поріг школи, і саме для них розпочнеться цікаве шкільне життя, у якому все - уперше: перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Цьогоріч на шкільний поріг ступили 48 першокласників.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

З нагоди свята подаруночки від ТОВ  «ЕНСЕЛКО АГРО» отримали наймолодші учасники свята - першокласники.

Ну і як же без незмінних атрибутів святкової лінійки: звучання Державного Гімну України, дзеленчання дзвіночка у руках першокласників, який сповістив про початок нового навчального року! Хай він буде успішним!