Щороку ТОВ «Енселко Агро» та Благодійний фонд «Разом з Кернел» інвестує значні кошти у покращення благоустрою, інфраструктури, підтримку освіти, культури, спорту Солобковецької об’єднаної територіальної громади.

Цього року за рахунок соціального партнерства компінії КЕРНЕЛ та Солобковецької сільської ради вдалося реалізувати І-ий етап реконструкції центрального парку в с.Солобківці. На виконання облаштування пішохідних доріжок з поребриків та бруківка компанія КЕРНЕЛ виділила понад 120,000 тис. грн.. Будівельні роботи виконав ФОП Бруско Микола Степанович.

Підприємство ТОВ «Енселко Агро» Кернел є найбільшим платником податків, щороку поповнюючи місцевий бюджет громади понад 5 мільйонів гривень. Завдяки цим надходженням громада в змозі утримувати заклади загальної середньої освіти, гімназію, заклади дошкільної освіти та сільські будинки культури. Також має змогу будувати водопроводи, ремонтувати дороги, встановлювати вуличне освітлення, встановлювати дитячі майданчики та інші важливі інфраструктурні  об’єкти.

Благоустрій та інфраструктура – це візитівка кожного населеного пункту. Тому і працювати над ним потрібно постійно. Значну підтримку надають компанії, які здійснюють обробіток земель на території нашої громади. Однією із таких є ТОВ «Енселко Агро» (КЕРНЕЛ). Завдяки  співпраці із компанією у населених пунктах громади будуються водогони, ремонтуються комунальні дороги, встановлюються сучасні зупинки,сучасні дитячі майданчики, огорожі парків, комунальних установ та кладовищах.