Щороку бувший агрохолдинг "Мрія", а сьогодні КОНТІНЕНТАЛ "Фармерз груп" інвестує значні кошти у покращення благоустрою, інфраструктури, підтримку освіти, культури, спорту Солобковецької об’єднаної територіальної громади.

Благоустрій та інфраструктура – це візитівка кожного населеного пункту. Тому і працювати над ним потрібно постійно. Значну підтримку надають компанії, які здійснюють обробіток земель на території нашої громади. Однією із таких є КОНТІНЕНТАЛ "Фармерз груп". Завдяки  співпраці із компанією у населених пунктах громади будуються водогони, ремонтуються комунальні дороги, встановлюються сучасні зупинки,сучасні дитячі майданчики, огорожі парків, комунальних установ та кладовищах.

Цього року за рахунок соціального партнерства "КОНТІНЕНТАЛ" та Солобковецької сільської ради вдалося реалізувати І-ий етап реконструкції центрального парку в с.Солобківці. На влаштування огорожі парку від автомобільної дороги Т2512 з садової 3д сітки, компанія виділила понад 40,000 тис. грн..та 20,000 тис. грн. на бетону огорожу для огородження ринкової площі. Будівельні роботи виконав ФОП Бруско Микола Степанович.