ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ МІЖОБЛАСНОГО СПОЛУЧЕННЯ

Дата: 21.10.2021 09:33

Як користуватися міжобласним пасажирським транспортом без обмежень?

У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на COVID-19 Уряд запроваджує обмеження у регіонах, де встановлено «жовтий» або «червоний» рівень епіднебезпеки. Зміни набувають чинності завтра, 21 жовтня.
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «обмеження 3 21 жовтня щодо користування пасажирським транспортом y регонах 13"жовтим" ?? "червоним" PIBHEM епднебезпеки необхдно мати при соб один 13 документв: н сертифкат про повну або часткову доза) вакцинацю (мжнародний, внутришний або ноземний) документ про отримання одней дози вакцини- форма 063-0 документ, що пидтверджуе одужання особи в»д COVID- 19 0a (чинний 180 дн?в) ??? сполучення мжобласне негативний результат плр-тестування або кспрес- на визначення антигену коронаврусу (чинний 72 години) д”я можна допомогою додатку "д”я"> продемонструвати сертифкат»

Нові правила розповсюджуються лише на автобусні, залізничні та авіаційні перевезення міжобласного сполучення та не стосуються внутрішнього міського громадського транспорту. Також нові вимоги не застосовуються до громадян, які молодше 18 років.

Розповідаємо як користуватися міжобласним пасажирським транспортом без обмежень.

Усім пасажирам, водіям або членам екіпажу літака, необхідно мати при собі один із документів:

- паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію від COVID-19;

- документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О;

- документ, що підтверджує одужання особи від COVID-19 (сертифікат у розробці);

- негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Продемонструвати COVID-сертифікат про вакцинацію можна за допомогою додатку Порталу «Дія».

Нагадаємо, вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Усі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації.

Щеплення є добровільними та безоплатними. Детальніша інформація на vaccination.covid19.gov.ua.