Сьогодні в Глушківцях запустили в роботу систему автоматичного регулювання подачі води в систему водопостачання, яка була придбана за кошти КЕРНЕЛ. Реконструкцію та підготовчі роботи для її встановлення було проведено працівниками комунального підприємства громади.

Система автоматичного регулювання подачі води вартувала компанії понад 50000 тис. грн.

Таким чином, спільними зусиллями компанії КЕРНЕЛ та громади вдалося відновити водопостачання села Глушківці, яке було припинено внаслідок крадіжки автоматики з водонапірної башти.

А тим часом в Слобідці Глушковецькій для забезпечення водою місцевих жителів розпочали роботи з буріння свердловини. І це також за співпраці з компанією КЕРНЕЛ.

Вартість свердловини з наносом становить понад 40000 тис. грн., глибина свердловини понад 30 м.

Щиро дякуємо керівництву компанії за постійну підтримку соціальних проектів громади.