Незабаром у “червоній” зоні епідемічної небезпеки буде вже 13 областей України. До “червоного” рівня віднесуть Житомирську, Луганську, Львівську, Хмельницьку й Чернігівську області, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 26 жовтня.

Хмельниччина переходить до “червоної” зони із 30 жовтня: що це означає :  27:10:2021 - vsim.ua

«На найближчому засіданні державної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій буде прийнято рішення про переведення в “червоний” рівень ще п’яти областей: Житомирської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської.

Також червоний рівень залишається на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей. Загалом це вже буде 13 областей у червоному рівні епідемічної небезпеки» – наголосив міністр.