28 жовтня Україна відзначає 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Сьогодні в Солобковецькій територіальній громаді відбулась урочиста церемонія покладання квітів та вшанування подвигу полеглих захисників України.

Участь у заході взяли керівництво громади та працівники закладів культури.

Вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як Червоної армії, так і українського визвольного руху (ОУН та УПА). Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й в лавах руху опору інших країн.

Ми маємо пам’ятати усіх.