Асоціація міст України та ГО «Стратегії Розвитку Громад» проведуть підсумкову прес-конференцію проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії». Під час заходу члени команди проєкту поділяться історіями успіху та викликами, представники громад розкажуть про отримані результати та над чим ще працюють, також відбудеться прем'єрний показ відеоролику про три успіхи громад-учасниць проєкту.

pres-konf_erenciya.png

Час проведення  – 11 листопада об 11:00.

Місце проведення  – Wood room за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 6 поверх.

Пряма трансляція прес-конференції відбудеться на YouTube каналі ГО «Стратегії Розвитку Громад». Поставити свої запитання можна спікерам в чаті онлайн-трансляції.

 

Спікери заходу:

  • Марина Гопко, проєктна координаторка Фонду Східна Європа;

  • Інна Скляр, керівник проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії», Асоціація міст України;

  • Андрій Єременко, Active Group;

  • Олександр Лашко, тренер/модератор/ментор проєкту, координатор проєктів Асоціації міст України;

  • Тетяна Момот, директор ГО «Стратегії розвитку громад»;

  • Вікторія Шубіна, комунікаційний менеджер проєкту, ГО «Стратегії розвитку громад».

 

Нагадаємо, проєкт було реалізовано в 30 громадах України з населенням до 50 тисяч осіб та мав на меті навчити представників громадянського суспільства та бізнесу використанню інструментів електронної демократії (civic tech), а також популяризувати їх серед мешканців обраних громад.

 У Хмельницькій області до проекту долучились Сатанівська селищна територіальна громада та Славутська міська територіальна громада.

 

Проєкт Civic Tech - інструмент якісної взаємодії реалізується Асоціація міст України та ГО "Стратегії розвитку громад" у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке  громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа  за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа.